OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XI NIEDZIELA ZWYKŁA - 17 VI 2018r.
1. W liturgii Kościoła, w najbliższym tygodniu będziemy obchodzić:
 • w czwartek – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika.


 • 2. W najbliższym tygodniu rozpocznie się renowacja figur na frontonie kościoła. W tym celu zostały postawione rusztowania. Dlatego też zewnętrzne drzwi do korytarza przykościelnego są zamknięte. Wejść do korytarza można przez kościół lub klasztor. Prosimy o zachowanie ostrożności. Remont potrwa 3 – 4 miesiące.

  3. O. Martynian obchodzi wspomnienie swojego Patrona w dniu 2 lipca; wtedy też świętuje imieniny, jednak ze względu na to, że w tym czasie nie będzie go w klasztorze – modlić się będziemy za niego w najbliższy czwartek, na Mszy św. o godz. 18:30. Serdecznie zapraszamy.

  4. Również w czwartek 21 czerwca o godz. 18:30 będzie Msza św. na zakończenie roku szkolnego.

  5. Koło Przyjaciół Radia Maryja organizuje pielgrzymkę do Częstochowy dnia 8 lipca. Wyjazd o godz. 7:00 spod klasztoru. Koszt 40 zł.

  6. Franciszkański Zakon Świeckich zaprasza na pielgrzymkę do Częstochowy w dniu 21 lipca. Wyjazd o godz. 6:00 z parkingu przy klasztorze. Koszt – 40 zł. Zapisy w zakrystii.

  7. O. Martynianowi oraz wszystkim, którzy w najbliższym tygodniu będą obchodzi swoje urodziny, imieniny lub jubileusze życzymy obfitych łask Bożych, a także wstawiennictwa i opieki Matki Bożej oraz świętych Patronów.

  8. W ostatnim czasie odeszli do wieczności: Jakub Basiński, Helena Adamczyk, Krzysztof Barylski i Franciszek Owczarek. Polećmy Bożemu Miłosierdziu dusze tych zmarłych oraz wszystkich z naszych rodzin, którzy przeszli już przez bramę śmierci: Wieczny odpoczynek...  o. Leszek Walkiewicz OFM
  proboszcz
  www.bernardyni-leczyca.pl